Volná místa (job)

Aktuální volná místa:

HLEDÁME UČITELKU/UČITELE – od září či od jara 2024

HLEDÁME ŠKOLNÍHO PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU na zkrácený i plný úvazek

• pro bližší info kontaktujte ředitele školy, zašlete e-mail na jobs@zshradistko.cz

V průběhu školního roku zpravidla učitele ani asistenty pdg. aj. nehledáme.  Pouze v případě dlouhodobých a nenadálých výpadků.

Máte-li ovšem zájem o práci u nás ve škole, plánujete změnu, chystáte se přestěhovat atp., určitě se ozvěte. Rádi se s Vámi budeme bavit nad společnými možnostmi.

Uplatnění u nás najdou zejména:

• učitelé a učitelky cizích jazyků (Aj-Nj, příp. Šj při dlouhodobé spolupráci)
        • učitelé a učitelky informatiky
        • speciální pedagogové a pedagožky
        • školní psychologové a psycholožky
        • druhý stupeň: čeština, matematika
        • ideálně v kombinaci s Hv, příp. Pč.
        • asistenti a asistentky pedagoga

Máte-li zájem o spolupráci, zašlete životopis či zprávu na job@zshradistko.cz.

Hlavním obdobím hledání pracovníků je období únor – červen s ohledem na přípravu na další školní rok.

Lektoři kroužku:

• kroužky zahajujeme zpravidla na konci září/začátku října
          • rozvrh kroužků navazuje na rozvrh hodin ze školy, a proto čekáme s konkrétními kroužky na konec srpna, kdy už tušíme, co je reálné
          • vhodné období pro komunikaci s novými lektory je v období květen – červenec (příp. srpen)
          • lektoři/lektorky kroužku můžete být na dohodu o provedení práce, ale i jako externí spolupracovník (OSVČ atp.)
          • svou představu nám pošlete, jakmile to bude v našich silách, rádi se s vámi sejdeme a probereme vše osobně
          • psát můžete na job@zshradistko.cz nebo krouzky@zshradistko.cz