Průkaz ISIC

Žádost ke stažení – Žádost ISIC – žáci

Vážení rodiče a žáci, 

naše škola se v roce 2018 zařadila mezi školy, které svým žákům mohou pomoci zprostředkovat průkaz ISIC Scholar (ISIC Školák). 

Tento průkaz umožňuje využít výhody klasického průkazu ISIC za jednorázový poplatek 350,- Kč na období až 5 let, 

zároveň u nás funguje jako čip a žákovský průkaz pro školní jídelny, kam chodí naši žáci, a v budoucnu bude mít možná i další funkce, třeba ve spojení s docházkovým systémem aj. 

Pokud máte o průkaz zájem, obraťte se na nás. Informace automaticky předáváme na třídních schůzkách, zejména na schůzkách pro budoucí žáky školy. 

Před vyplněním žádosti a získáním průkazu se prosím seznamte s následujícími informacemi. 

Škola zprostředkuje průkaz po obdržení písemně vyplněné žádosti a obdržení platby 350,- Kč na účet školy. Předpis k platbě naleznete v Edookitu. Nezapomeňte prosím do zprávy pro příjemce uvést “ISIC + jméno dítěte”. 

Dále potřebujeme fotografii průkazového typu (papírově nebo elektronicky) v dobré kvalitě. S vaším souhlasem dítě vyfotíme ve škole a rovnou přiložíme digitálně k žádosti, čímž zaručíme minimální kvalitu a eliminujeme zbytečné komplikace s vracením fotek atp. 

Jakmile máme přihlášku, peníze a fotku, zpracujeme žádost za školu. Souhrnnou žádost za školu zpracováváme podle potřeby a množství žádostí přibližně jednou za  týden. Dodání pak trvá podle aktuálních podmínek cca 7-10 dní. Celkové dodání je tedy cca 2 týdny. 

Průkazy, již aktivované pro školní jídelnu, jsou následně k vyzvednutí u paní hospodářky (proti podpisu žáka). 

Pokud průkaz ztratíte, zpravidla se vyplatí 1-2 týdny počkat – zda se nenajde někde v tašce, příp. pokud ho někdo doručí do školy podle údajů na kartě. Duplikát – v případě ztráty či zničení vystavíme na základě žádosti/sdělení škole (nejlépe přes Edookit) a uhrazení poplatku,  aktuálně 100,- Kč. 

Více informací o ISIC Scholar

Ceník ISIC/ITIC od 1. 6. 2022 – CenikISIC2022

Informační leták – Informace ISIC 21 – od 1. 6. 2022 je nová cena průkazu 350,- Kč

Propagační leták – ISIC na naší škole – ISIC naší ZŠ_2021_Jak na to.docx

Průkaz ISIC v mobilu – http://www.aliveapp.cz nebo ALIVE-APP_informacni-text

Informace o pravidlech pro užívání průkazu a zpracování osobních údajů

Viz dokument – Informační povinnost