Volná místa

 

Pro příští školní rok s nástupem 1. 8., cca 20. 8., příp. 1. 9. 2021, hledáme 

UČITELE

na 1. stupeň – ideálně pro 1. ročník

jazykáře – zejména Aj/Nj, příp. Šj 2. stupeň

další učitele dle aprobace – mix předmětů

Ozvěte se, najdeme společnou řeč i cíl!

vhodné pro: zkušené pedagogy, absolventy, studenty vyšších ročníků
zkušeným pedagogům nabízíme nástup od 1. srpna!!!
úvazek: úvazek v rámci jednání lze zvýšit /snížit podle aktuálních potřeb a podmínek, ale zpravidla jde o celý úvazek
platové zařazení – určený platový stupeň na základě započítané praxe a platový tarif dle pracovní náplně podle aktuálního znění nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (12. platová třída)
Škola s počtem cca 400 žáků byla do roku 2014 pouze malotřídní prvostupňovou školou, jejíž ráz a přátelskou atmosféru si snaží zachovat i v době rozvoje druhého stupně. Postupně budujeme tým, přidejte se k nám a tvořte s námi!!! Uchazeči pište na job@zshradistko.cz.
Více info na mailu či telefonu 734 738 442 (ředitel školy).

 

 

Volná místa 2021-05